Новинка

Мильниця підвісна самоклеюча метал чорна 14*9 см
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 32382
+380 (63) 384-33-15
0731843315
Відділ Продажівповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мильниця самоклеюча з нержавіючої сталі варіант для закладів і для дому, не вимагає догляду, оскільки вода стікає. Спеціальне самоклеюче кріплення
Рорзміри 14*9*2.6см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Колір | Чорний |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Метал |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип кріплення | Присоска |
| Тип мильниці | Настільна |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴







