Відгуки про компанію AbabilA
- Олег Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за схвальний відгук, дуже приємно і мотивує на удосконалення та розвиток у такий скрутний та непростий для нас всіх час.
- Коментар продавця
- Татьяна Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за схвальний відгук, дуже приємно і мотивує на удосконалення та розвиток у такий скрутний та непростий для нас всіх час.
- Коментар продавця
- Анжела Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за схвальний відгук, дуже приємно і мотивує на удосконалення та розвиток у такий скрутний та непростий для нас всіх час.
- Коментар продавця
- Світлана В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всё прошло отлично. Заказывала 6 разных размеров в разной расцветке и всем угодили. Молодцы ребята.
- Коментар продавця
Спасибо большое за положительный отзыв, очень мотивирует и радует.
- Коментар продавця
- Юлія С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарний продавець. Дуже дякую.
- Коментар продавця
Дуже дякую вам за відгук, за замовлення і за такі прості, але неймовірно приємні і мотивуючі слова.
- Коментар продавця
- Дарья Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
В цілому все чудово, рекомендую
- Коментар продавця
Дякуємо за схвальний відгук, дуже приємно і мотивує на удосконалення та розвиток у такий скрутний та непростий для нас всіх час.
- Коментар продавця
- Максим Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за схвальний відгук, дуже приємно і мотивує на удосконалення та розвиток у такий скрутний та непростий для нас всіх час.
- Коментар продавця
- Алина С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую вам за гарний відгук, зараз як ніколи це важливо для мене.
- Коментар продавця
- Світлана Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую продавця;)Вдалих вам продаж..
- Коментар продавця
Дякую, і вам вдалих покупок і хорошого настрою
- Коментар продавця
- Олег Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за схвальний відгук, дуже приємно і мотивує на удосконалення та розвиток у такий скрутний та непростий для нас всіх час.
- Покупець
Ще не отримав!!!!!!!!!!
- Коментар продавця

