Топ продаж

Форма для запікання кругла d 25,4 см
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 18905
+380631843315
- +380 (63) 384-33-150731843315 Відділ Продажів
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для запікання
кругла
d 25,4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота стінок | 30 мм |
| Діаметр | 254 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Кругла |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 254 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴



