
Органайзер 355*250*55 мм
208 ₴
- В наявності
- Код: 2307
+380631843315
- +380 (63) 384-33-150731843315 Відділ Продажів
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер 355*250*55 мм колір мікс. Чудне рішення для риболовлі, бігражу або салону автомобіля. Річ, яка має вкрай широкий спектр застосування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кріон |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 2500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 3550 мм |
| Тип аксесуара | Ящик для інструментів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴


