
Дошка для нарізання Фуді мала 240*180*358 мм
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10335
+380631843315
- +380 (63) 384-33-150731843315 Відділ Продажів
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка для нарізання Фуді мала 240*180*358мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кріон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 358 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴


