
Органайзер для холодильника прозорий 320 x 110 x 100 мм
163 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 27549
+380631843315
- +380 (63) 384-33-150731843315 Відділ Продажів
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Прозорі пластикові контейнери Emhouse — ідеальний засіб для організації вмісту холодильника. Прозорі, штабельовані, міцні контейнери. Його легко мити, навіть у посудомийній машині. | |
| Висота | 10 см |
| Глибина | 32 см |
| Ширина | 11 см |
| Номер статті: | ЕП-430 |
| Артикул виробника: | 8681982061917 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 ₴









