Місткість вставна середня 230*160*120 мм червона. Чудово збираються в щільну стабільну конструкцію, добре підходять для зберігання інструментів і дрібних деталей.
Для правильної організації будь-якого робочого місця дуже важливий порядок і впорядкованість. Наприклад, у майстерні або гаражі, гайки, цвяхи або будь-які інші дрібні деталі мають лежати в одному місці. Ми пропонуємо вам вставні пластикові контейнери різних кольорів. У них можна скласти абсолютно все та розмістити або на пілочці, або на робочому столі. Ми можемо гарантувати мінімальні ціни від виробника!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кріон |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Контейнер |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴





