Органайзер 304*206*50 мм колір мікс. Незамінна річ будь-якого справжнього чоловіка. На риболовлю, на роботу, у гараж і в салон автомобіля. цей кейс має неодмінно бути під рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кріон |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень/кишень | 10 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 304 мм |
| Ширина | 206 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 ₴




