Новинка

Тримач вішалка на двері з 5 гачками нержавіюча сталь, тримач для ванної для полотенець на двері, тримач для передпокою
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 32379
+380 (63) 384-33-15
0731843315
Відділ Продажівповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач на двері з гачками, ідеально підходить для ванної, кухні, передпокою, шафи. Виконаний з нержавіючої сталі. Зробить ваш простір зручним і організованим. Зробіть кожній речі своє місце!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Кількість гачків | 5 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Тип тримача | Вішалка |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Нове |
| Призначення | Для дому |
| Корпус (каркас) | неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴





