
Підвісний тримач в раковину рожевий
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 29655
+380 (63) 384-33-15
0731843315
Відділ Продажівповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач для кухонних губок, Органайзер для раковини. Кухонний тримач для губки в раковину. Чудово миється і міцно кріпиться на абсолютно будь-кран.
Підвісний тримач-органайзер ідеально підходить для кухонної раковини, для ванної кімнати, в ньому можна зберігати губки, мило, ганчірки, щітки і багато іншого.
Кріпитися до крана і має отвори для стікання води.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 90 г |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик для аксесуарів |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


